Deň rodiny 2024

Všetkým rodičom, žiakom a učiteľom ďakujeme za účasť na nádhernej akcii, ktorá sa uskutočnila 31. mája pri príležitosti Dňa rodiny. Tento deň bol plný zábavy, súťaží a skvelých zážitkov. Naši žiaci spolu s rodičmi si mohli vyskúšať množstvo rôznych disciplín, ktoré preverili ich šikovnosť, fyzickú zdatnosť a tímového ducha. Atmosféra bola plná nadšenia a súťaživosti, pričom všetci ukázali svoje najlepšie schopnosti. Program otvorili hasiči z Trnového, ktorí pripravili pre našich žiakov nezabudnuteľný zážitok – obrovskú penu. Žiaci sa v nej mohli s radosťou vyskákať a užiť si tento špeciálny moment plnými dúškami. Veľké poďakovanie patrí predsedovi rady rodičov pánovi Petrovi Gaňovi a pánovi Vladimírovi Chládekovi za ich kuchárske majstrovstvo a čas, ktorý venovali príprave skvelého guláša. Dúfame, že ste si Deň rodiny užili aspoň tak ako my a že ste domov odchádzali s množstvom krásnych spomienok. Tešíme sa na ďalšie spoločné akcie a veríme, že budú rovnako úspešné a radostné.