Geografická olympiáda, kategórie E, F, G – školské kolo

Dňa 19.1. 2024 sa konalo školské kolo geografickej olympiády v kategóriách E, F a G. Prebiehalo online formou. Spomedzi všetkých zúčastnených žiakov 2. stupňa (40) sa na postup do okresného kola prebojovali tí najúspešnejší. Všetkým zúčastneným ďakujeme a želáme veľa úspechov i v ďalších ročníkoch. Výhercom držíme palce v ďalšej reprezentácii našej školy v okresnom kole!

Tu sú výhercovia:

Kategória E (8.-9. ročník)

1. miestoAdam Frátrik (IX.A)

2. miestoSimona Smetanková (VIII.A)

3. miestoLiliana Gaňová (VIII.A)

Kategória F (6. – 7. ročník)

1. miestoKatarína Tóthová (VII.B)

 2. miestoKarolína Gavláková (VII.B)

3. miestoEmma Mikulášová (VII.B)

Kategória G (5. ročník):  

1. miestoLucia Masná (V.A)

 2. miestoMatúš Mitra (V.A)

3. miestoDorota Vargová (V.A)